GARANTIWEB HOSTING & DOMAIN REGISTER
Ana Sayfa Web Mail Teknik Destek Bize Ulaşın
Bizi Arayın
Tüm GSM ve Sabit hatlardan kendi tarifenizden/paketinizden ücretlendirilirsiniz. Ayrıca 0 216 366 2323 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz
0 (850) 5000 666
Email veya Müşteri Kodunuz : Şifreniz :
Webmail
Online Destek
Sipariş Sepeti ()
Şifremi Unuttum
ÜYE OLMAK İSTİYORUM

Garantiweb.com

Servis Şartları
"Servis Şartları" ile ilgili değişiklikleri takip etme sorumluluğu kullanıcıya aittir. GarantiWeb servislerinden faydalanmaya devam eden kullanıcılar, bu "Servis Şartları"nda belirtilen şartları kabul etmiş sayılırlar.

GarantiWeb, kendisine yasal mercilerden aksi yönde talep gelmediği sürece, sistemine ulaşan bilgilerin doğruluğunu ve içeriğini kontrol etmemekte ve herhangi bir sansür uygulamamaktadır. Bu nedenden dolayı, kullanıcılar, kendilerine Internet kanalı ile ulaşacak bilgilerin doğruluğunu ve uygunluğunu kendileri kontrol etmek durumundadırlar. Kullanıcılar, kendileri Internet kanalı ile ulaşan bilgilerin içeriğinden ve doğru olmamasından dolayı meydana gelebilecek hiçbir zarardan dolayı GarantiWeb'i sorumlu tutamazlar.

GarantiWeb, kullanıcılarının kendi servisleri kanalı ile gönderdikleri, yayınladıkları bilgileri kontrol ve sansür etmemektedir. Kullanıcılar, GarantiWeb servisleri kullanımı esnasında gerçekleştirecekleri aktivitelerin yasal sonuçlarından dolayı kendileri sorumludurlar.

Aşağıdaki aktivitelerin GarantiWeb servisleri kullanılarak gerçekleştirilmesi kesinlikle yasaktır. GarantiWeb, bu aktiviteleri gerçekleştiren kullanıcılara ait servisleri durdurma, sınırlandırma veya tamamen sonlandırma hakkını saklı tutar.

Spam Gönderimi
SPAM, alıcının isteği dışında toplu ve/veya ticari amaç taşıyan mesajların Internet yolu ile gönderimidir. SPAM gönderimi, GarantiWeb'ya olan güveni zedelediği gibi, aynı zamanda GarantiWeb sistemlerinde aşırı yüklenmelere sebep olarak, müşterilere sağlanan servislerde aksamalara neden olabilmektedir.

GarantiWeb'ten SMTP hizmeti alanlar, SPAM gonderimi yapamazlar. Kendisine ait bir SMTP sunucusu bulunduran kullanıcılar, GarantiWeb'dan SMTP hizmeti alsınlar ya da almasınlar, kendi sunucularındaki SMTP hizmetini, SPAM gönderimini kolaylaştıracak şekilde korumasız ve 3. kişi/kurumların kullanımına açık şekilde çalıştıramazlar.

Fikir ve Sanat Eserlerine Yönelik Suçlar
Kişi ve/veya kurumlara ait copyright, tescilli markalar, servis markaları, ticari sırlar, yazılım korsanlığı ve patent haklarına karşı işlenebilecek ve "Fikir ve Sanat Eserleri Yasası", "Markalar Yasası", "Türk Ticaret Yasası", "Patent Haklarının Korunması Hakkındaki Yasa" kapsamında suç teşkil edecek davranışlar bu kapsamdadır. Ayrıca, kişisel haklara ve özel hayata tecavüz içeren davranışlar.

Genel Ahlaka ve Geleneklere Aykırı Davranış ve Yayınlar

GarantiWeb servislerinin, kamu tarafından kabul görmüş genel ahlak ve geleneklere aykırı davranışları gerçekleştirmek için kullanılması ve/veya buna aracı olunması.

Saldırgan ve Tehditkar Davranışlar
GarantiWeb servislerinin, 3. şahıs ve/veya kurumlara karşı saldırgan ve tehditkar davranışlar içerecek şekilde kullanımı.

Diğer Bilgisayar veya Ağlara Yasadışı Yollarla Yetkisiz Erişim
Başkalarına ait bilgisayar, kullanıcı hesabı veya ağlara yetkisiz veya yasadışı yollarla erişmeye çalışmak ("hacking" veya "hacker" olarak tanımlanan davranışlar) ve sistemlere yasadışı veya yetkisiz şekilde ulaşmayı sağlayacak diğer aktiviteler ("port scan", "stealth scan" v.b. aktiviteler) için kullanılması.

Virüs v.b. Zarar Vericilerin Dağıtımı ile İlgili Aktiviteler
Internet virüsleri veya "pinging", "flooding", "mailbombing", "denial of service" gibi, diğer kullanıcıların, GarantiWeb ağını veya buna bağlı diğer ağ, sistem, servis ve/veya cihazı kullanımlarında aksamaya sebep olacak aktiviteler.

Diğer Yasadışı Aktiviteler
Burada belirtilmemesine rağmen, yürürlükteki yasalara aykırı ve suç teşkil eden her türlü aktivite veya GarantiWeb kullanıcılarına, ticari itibarına ve saygınlığına zarar verecek davranışlar.

Yukarıda belirtildiği üzere, GarantiWeb servislerinden faydalanan kullanıcılar, gerçekleştirdikleri aktivitelerin yasal sonuçlarından kendileri sorumludurlar. GarantiWeb, haberdar olduğu zararlı aktivitelerle ilgili bilgi silme, web sitesinin yayınını durdurma, zararlı yayınları bloke edecek uygulamalar kullanma, Internet erişimini engelleme gibi önlemleri alma hakkını saklı tutmaktadır.

GarantiWeb, web sitelerindeki ve Internet üzerinden iletilen bilgilerin gizliliğine önem vermektedir. Ancak, genel yapısı itibarı ile, Internet üzerinden iletilen bilgilerin güvenlik seviyesi normal posta, faks veya sesli telefon görüşmelerinden daha fazla veya eksik değildir. Bu sebeple, GarantiWeb, kullanıcılarının Internet üzerinden gönderdikleri ve/veya yayınladıkları bilgilerin mutlak güvenlik seviyesine sahip olmadığının bilinci ile davranmalarını önermektedir. Kullanıcılar, aksi belirtilen durumlar hariç olmak kaydı ile sistem ve bilgi güvenliklerinden kendileri sorumludurlar ve GarantiWeb'yu, kendi servislerinin kullanımı esnasında bilgi güvenliğinin sağlanamamasından dolayı sorumlu tutamazlar.

GarantiWeb servislerinin kullanıcılara satışı ve teslimi esnasında, servis özellikleri ile ilgili bilgiler açık şekilde bildirilmektedir. Kullanıcılar, satış esnasında belirtilmeyen özelliklerin ilgili servis kapsamında yer almamasından dolayı GarantiWeb'dan hak veya zarar tazmini talebinde bulunamazlar.

Genel Servis Şartlarını ihlal edici davranışlarda bulunan kullanıcılar, GarantiWeb'nun alacağı tedbilerle ilgili olarak bir hak veya zarar tazmini talebinde bulunamazlar.
Web sitemizdeki tüm fiyatlara kdv dahildir.
Bize Ulaşın | Şirket Profili
Copyright © 2000-2020 GARANTİ İNTERNET VE BİLG. HİZM. SAN. DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. Tüm hakları saklıdır.
Garanti Şartları ve İade Koşulları | Gizlilik İlkeleri ve Güvenlik Politikası | Hizmet Sözleşmesi | Servis Şartları
Hosting / Sunucu
Alan Adı Tescil
Hizmetlerimiz
Hakkımızda
Windows Web Hosting
Linux Web Hosting
Windows Kiralık Sunucu
Linux Kiralık Sunucu
Bayi Hosting / Reseller
Alan Adı Tescil
Alan Adı Transfer
Türkçe Alan Adı
Alan Takip
Alan Adı Fiyatları
Ücretsiz Hizmetler
SSL Sertifikası
E-Ticaret Sitesi
Email Marketing
Marka Tescil
Teknik Destek
Webmail
İletişim Bilgileri
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
İnsan Kaynakları
Bizi Takip Edin